czwartek, 21 kwietnia 2011

Lauren Kate "Upadli"

"Upadli"Lauren Kate
"W Danielu Grigori jest coś boleśnie znajomego...
Luce Price zwraca uwagę na tajemniczego i zdystansowanego Daniela już pierwszego dnia w szkole Sword & Cross w dusznej Georgii. On jest jedynym jasnym punktem w miejscu, gdzie nie wolno korzystać z komórek, inni uczniowie to świry, a każdy ich ruch śledzą kamery.
Choć Daniel nie chce mieć nic wspólnego z Luce - i robi wszystko, żeby dać jej to wyraźnie do zrozumienia - dziewczyna nie potrafi się powstrzymać. Przyciągana niczym ćma do płomienia, musi dowiedzieć się, jaką tajemnicę ukrywa Daniel... nawet gdyby to miało ją zabić." Recenzja ze strony  Selkar
Mi ta książka się nie spodobała wiele jest pourywanych wątków i mam wrażenie że jest strasznie chaotyczna. Bardzo mi przypomina sagę "Zmierzch" też jest niespełniona miłość tylko zamiast wampirów jest upadły anioł i zamiast miasteczka jest poprawczak.Jest jeszcze wstęp ktory jest strasznie napisany że wogóle nie wiadomo o co biega.
Moim skromnym zdaniem lepiej mi pasuje "Zmierzch". Ta książka ma jeszcze jedną część pt."Udręka" i raczej jej nie przeczytam bo mi ta książka nie spasowała wogóle.
Moja ocena książki1/5

1 komentarz: